Merkur Solingen
  Dovo Solingen
    Muhle
    Parker
 
  Geo F Trumper
 
 
   D.R.HARRIS
Baxter
 
 

 

 

 

AKCIA

NAJKUPOVANEJŠIE

cena 7,50 EUR
dostupnosť
cena 4,49 EUR
dostupnosť

» Použitie zastavovača krvácania
Ako použiť zastavovač krvácania?

Zastavovač drobného krvácania je vysoko praktická pomôcka nielen po holení. Pre tých, ktorí tento produkt ešte nepoznajú - zastavovač krvácania je kamenec (Kamenec = síran draselno-hlinitý KAl(SO4)2 ) dizajnovaný do tvaru hrubšej ceruzky, vďaka čomu je jeho použitie na malé poranenia oproti klasickým kamencom v tvare kvádra omnoho jednoduchšie. Zastavovače krvácania sú cenovo nenáročné, balené väčšinou v ochrannom obale. Obvykle majú jednu časť zapustenú do vrchnáka, ktorým zastavovač z balenia vyťahujeme a ktorý pri použití slúži zároveň aj ako držadlo. Zloženie tohto produktu je zhodné s klasickým kamencom, tieto produkty sa od seba líšia len tvarom.

Výdrž zastavovača je pri bežnom použití mnohoročná.

  
Krok 1 - Príprava

Po holení tvár dôkladne umyte a osušte.

Krok 2 - Vyberte zastavovač

Vytiahnite zastavovač drobného krvácania z ochranného obalu.

Krok 3 - Navlhčenie

Zľahka navlhčite špičku zastavovača - stačí minimálne množstvo vody, zastavovač príliš nenamáčajte, len navlhčite.

Krok 4 - Aplikácia

Zastavovač priložte navlhčenou špičkou na postihnuté miesto. Po priložení môže nastať štípanie, nemalo by však trvať viac ako sekundu. Po aplikácii by malo krvácanie ihneď prestať. Ak sa tak nestalo, zopakujte aplikáciu.

Krok 5 - Vyčistite zastavovač

Po úspešnom zastavení krvácania môžete zastavovač vyčistiť opláchnutím. Potom môžete zľahka zotrieť "kriedovú" stopu na tvári (nezabudnite nechať zastavovač pôsobiť aspoň minútu), avšak pozor, aby ste ranu znovu neotvorili.

Upozornenie - nepoužívajte na hlbšie poranenia. Výrobok je určený na drobné, krvácajúce poranenia najčastejšie spôsobené pri holení.

Vyberte si z našej ponuky kamencov a zastavovačov krvácania tu. Kamence, zastavovače krvi

MjUzYW